Light My Fire® Spork Little 3’lü Küçük Kaşık-Çatal

Light My Fire® Spork Little 3’lü Küçük Kaşık-Çatal


 

18.10 TL

LMF-4139-14
Stokta
+

Özellikler

Light My Fire® küçük kaşık bebekler ve küçük yaştaki çocuklar için özel tasarlanmıştır. Spork Original kaşıktan farkı sadece küçük olması değildir. Kesici tırkrıklı kenarları kaldırılmıştır ve daha yuvarlak hatlı olarak Spork Original kaşıktan kalın ve son derece hafiftir. Çocuklu faaliyetleriniz için son derece uygun ve çantanızda bulunması gereken bi r üründür. Günün her saatinde ve heryerde bebek maması yedirmede ve çocukların beslenmesinde kullanılacak bir kaşıktır. Koku ve leke tutmaz. Suyla veya silinerek kolay temizlenilebilir. BPA içermeyen poriplopiren (100% BPA FREE) kansorejen madde içermez.

Tüm Light My Fire®  ürünleri BPA (100% BPA FREE)  içermeyen poriplopiren malzemeden  suda batma yapmayan, su ile çabuk temizlenebilen, mikrodalga için uyumlu, bulaşık makinesinde yıkanılabilir şekilde üretilmiştir.

Özellikler

Light My Fire

İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünlerinizi, kullanılmamış olması şartı ile 8 iş günü içinde faturası ve iade sebebinizi içeren not ile birlikte, ürüne ve orjinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde tarafımıza kargo ile ödemesi sizin tarafınızdan yapılacak şekilde gönderebilirsiniz. İadesi onaylandığında işlemleriniz en kısa sürede başlatılacak olup, ürününüz isteğiniz doğrultusunda değitirilecek ya da iade alınacaktır. İade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. Nakit iade yapılmaz. Havale ile ödemişseniz, ürün tutarı aynı şekilde hesabınıza havale edilecektir. Eğer iade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.  Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Not: Faturasız gönderilen ürünler, ambalajı hasarlı veya eksik olan ürünler hiç bir şekilde değiştirilmezler ve iade alınmazlar.

Daha Fazla Bilgi İçin >>

Banka Havalesi
18.10 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
18.10 TL
18.10 TL
100.00 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.)

Bahriyeli Doğa Sporları - İvedik O.S.B - 1354 Cadde / 1376 Sokak No:32 Yenimahalle / ANKARA - Tel :+90 312-3110350 - Fax :+90 312-3240797                          info@bahriyeli.com.tr - bahriyeli@bahriyeli.com.tr