Light My Fire® Ateş Başlatıcı Set

Light My Fire® Ateş Başlatıcı Set


 

62.90 TL

LMF-5067
Stokta
+

Light My Fire®  ateş başlatma seti, kav oluşturmaya müsait bir adet halatlı çıra, İsveçli FireSteel 2.0 izci, ateş başlatıcı ve yaşlı adamın kamp çatalından oluşur.

Yaşlı adamın kamp çatalı basit olduğu kadar kullanışlı bir pişirme çatalıdır. Ayrıca saklama ve ip geçirilerek asmaya uygun renkli bir muhafazası mevcuttur.

Kutu içeriği

1 adet Swedish FireSteel 2.0®: 27gr. ağırlığında magnezyum alaşımlı paslanmaz çelik ateş başlatma çubuğu. Ortalama 3000 sefer çakma ömrü ile her çakmada ortaya çıkan 2980°C kıvılcımlanmada,ıslak kullanılabilmesinin yanı sıra, hertürlü sıcaklıktaki hava koşullarında ve irtifalarda kusursuz performans sağlar. Parlak kıvılcımları sayesinde acil sinyal olarak kullanılabilir ve acil kullanım düdüğü içermektedir. Kullanım esnasında ve taşımadan tehlike doğurmaz.

1  adet Grandpa's FireFork™ :  18gr ağırlığında paslanmaz yay çeliğinden yapılmış kamp çatalı. Doğada çöp şiş yapmak için taze dalları kesmenize dolayısıyla doğaya zarar vermenize gerek bırakmayan bu ürün herhangi bir dal parçasını sıkarak tutturmanız sonucunda eğimli uçları sayesinde sapladığınız yiyeceklerinizi pişirme esnasında düşme riskini ortadan kaldırır. Hafif ve dayanıklıdır. Kolay saklama ve asma için kordon deliği bulunan emniyet kapağı mevcuttur.

1 adet Tinder-on-a-Rope™    :  50-70gr aralığında Montezuma çamından imal edilmiş halatlı çubuk çıra.

Made in Sweden

 

Özellikler

Light My Fire

İade etmek istediğiniz ürün ya da ürünlerinizi, kullanılmamış olması şartı ile 8 iş günü içinde faturası ve iade sebebinizi içeren not ile birlikte, ürüne ve orjinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde tarafımıza kargo ile ödemesi sizin tarafınızdan yapılacak şekilde gönderebilirsiniz. İadesi onaylandığında işlemleriniz en kısa sürede başlatılacak olup, ürününüz isteğiniz doğrultusunda değitirilecek ya da iade alınacaktır. İade işlemi kredi kartınıza yapılacaktır. Nakit iade yapılmaz. Havale ile ödemişseniz, ürün tutarı aynı şekilde hesabınıza havale edilecektir. Eğer iade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.  Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Not: Faturasız gönderilen ürünler, ambalajı hasarlı veya eksik olan ürünler hiç bir şekilde değiştirilmezler ve iade alınmazlar.

Daha Fazla Bilgi İçin >>

Banka Havalesi
62.90 TL

Taksit seçenekleri
Taksit sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
Tek Çekim
62.90 TL
62.90 TL
100.00 TL nin altındaki tutarlar için taksit yapılamamaktadır.

- Vade farksız taksitler KOYU renkte gösterilmektedir.
- X+X şeklinde belirtilen taksitler (Örneğin: 2+3) 2 taksit olarak işleme alınmakta ancak ilgili bankanın kampanyası dahilinde 2 taksit üzerinden işlem yapıldığı halde 2+3 yani 5 taksit olarak kartınıza ve ödemenize yansımaktadır. (2 taksit seçilmiş olsa bile banka kampanyası dahilinde ekstradan vade farkı eklenmeden işlem 5 taksite bölünmektedir.)

Bahriyeli Doğa Sporları - İvedik O.S.B - 1354 Cadde / 1376 Sokak No:32 Yenimahalle / ANKARA - Tel :+90 312-3110350 - Fax :+90 312-3240797                          info@bahriyeli.com.tr - bahriyeli@bahriyeli.com.tr