Garanti Şartları: 

Müşteri memnuniyeti de  bahriyeli.com.tr  tarafından garanti altına alınır: Müşterilerimizi tatmin etmeyen ve beklentisini karşılamayan ürünler eğer kullanılmamışlarsa yenisi, bir başka ürün ya da para iadesi ile değiştirilir.

(ÖNEMLİ: Bu iade işlemi güvenlik garantisi vermek zorunda olduğumuz teknik malzeme işlemi için uygulanamaz.)

Teknik Malzeme Garantisi :

Teknik malzemenin kişinin güvenliği için çok önemlidir. Metal ya da dokuma, bütün teknik malzemeler özelliğine uygun şartlarda saklanır ve alıcıya ulaştırılır. Malzeme, sadece alıcısı tarafından kullanılır. Bu garantinin sağlanabilmesi için satılan teknik malzeme iade alınmaz .

Ürün İade Garantisi:

Size gönderdiğimiz ürünleri herhengi bir sebepten dolayı kullanmak istemez iseniz kullanılmamış olması şartıyla iade teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz trekkingburada.com olarak aldığınız ürünlerden memnun olmanızı istediğimiz için sizi yeterince memnun etmeyen ürünleri kullanmadan ve yeni haline zarar gelmeden bize geri ulaştırmanız halinde ürünü derhal ve memnuniyetle değiştirebilir veya para iadesi alabilirsiniz. Önemli : Teknik Malzemeler bu kapsamın dışındadır. Teknik malzemeleri, verdiğimiz güvenlik garantisi nedeniyle iade almamız mümkün değildir.

İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

• Ürünün faturası,

• İade formu,

• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İade Adresi: Bahriyeli Doğa Sporları Yiba Çarşısı 1.kat No:235 Ulus / Ankara

Güvenli Alışveriş Garantisi:

bahriyeli.com.tr en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliği bahriyeli.com.tr Garantisi altında korunmaktadır. Gizlilik garantisi,bahriyeli.com.tr tan alışverişinizden sonra kartınızdan alışverişiniz haricinde hiç bir harcama alınmayacağı ve trekkingburada.com ‘a vereceğiniz kişisel bilgilerinizin tamamını saklı tutacağımızın teminatıdır. Kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekarları İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin.

yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

Hata Garantisi:

Eğer verdiğiniz sipariş size hatalı gönderilmişse ya da üründe bir üretim hatası varsa ürün iade alınarak yenisi ile değiştirilir ya da para iadesi yapılır. Eğer sipariş formunda belirttiğinizden farklı özelliklerde bir ürün gönderilmişse lütfen önce telefon ile haber verip, yol ücreti  bahriyeli.com.tr tarafından karşılanacak şekilde ürünü geri gönderiniz. Üretim hatası olan ürünler elimize ulaşıp hatası teyit edilince, yol ücreti tarafımızdan müşteriye ödenir.

Güvenlik Garantisi:

bahriyeli.com.tr ta satışı yapılan teknik malzemeler (ipler, karabinalar, kasklar, emniyet kemerleri, vb) ve kullanımı sırasında kullanıcısının can güvenliğini etkileyebilecek malzemeler (ocaklar, çakılar, vb) üreticileri tarafından ilgili standartlara uygun olarak üretilmektedirler.  bahriyeli.com.tr , kalite kontrol sistemi gelişmiş firmalarla çalışmaktadır. Satılan ürünün ilgili standarta uygun olmaması üreticinin hatasıdır ve trekkingburada.com sorumlu tutulamaz.

Kullanımı çeşitli riskler içeren malzemelerin doğru kullanımlarını öğrenmek kullanıcının sorumluluğundadır ve   bahriyeli.com.tr hiçbir hatalı kullanımdan sorumlu tutulamaz. Dağcılık malzemelerinin doğru ve eksiksiz kullanımı için uzman kişilerden kurs alınması tavsiye edilir.

bahriyeli.com.tr ,bütün ürünleri mükemmel bir şekilde müşterilerine sunar. Teknik malzemeler, kişisel güvenlik malzemeleri, ocaklar vb. ürünler  bahriyeli.com.tr tarafından teslim alındıktan sonra en uygun şartlarda depolanır, sergilenir ve müşteriye ulaştırılırlar. Malzemenin geçmişi ile ilgili şüpheli bir süreç bulunmaz.

Veri Güvenliği:  

  • Gizlilik Garantisi:

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

bahriyeli.com.tr kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

  • Veri Paylaşımı:

bahriyeli.com.tr yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Yiba Mağaza

evolite